Якщо ви займаєтеся будівництвом або ремонтом, то ви знаєте, що міні-екскаватори – це необхідне обладнання на будь-якому об’єкті. Вони використовуються для багатьох завдань, таких як копання траншей, видалення ґрунту і т.д.

Компанія “ОСМ” пропонує в оренду професійні міні-екскаватори, які допоможуть вам впоратися з будь-яким завданням. Всі наші екскаватори підходять для роботи в тісних та важкодоступних місцях завдяки своїй компактності.

Ми пропонуємо широкий вибір міні екскаваторів різної вантажопідйомності та глибини копання, що дозволяє нашим клієнтам вибрати оптимальний варіант для виконання конкретного завдання.

Крім того, всі наші екскаватори проходять регулярну технічну перевірку, що гарантує безпеку та ефективність роботи.

Наша компанія “ОСМ” пропонує гнучку систему оренди міні екскаваторів, яка дозволяє клієнтам вибирати період оренди та оптимальний для них тарифний план.

Співпраця з нашою компанією дозволить вам значно скоротити витрати на будівництво та ремонт, оскільки оренда екскаватора набагато вигідніша, ніж його покупка.

Не сумнівайтеся як наші послуги та обирайте надійного партнера у сфері будівництва – компанію “ОСМ”.

НайменуванняЦіна за 1 годину
Міні екскаватор600,00 грн

Орендаміні екскаватор за вигідними цінами. Працюємо 24/7 по Харкову та області. Копка у важкодоступних місцях, при стінному копанні, копка фундаментів, котлованів.

Телефонуйте!