Доставка будматеріалів по Харкову
Компанія «Основ’янські будматеріали» пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів із доставкою на будівельний об’єкт. Дана послуга на ринку користується підвищеною популярністю, тому що купувати будівельні матеріали з доставкою вигідно та зручно, проте компанія ОСМ може запропонувати справді цікаві умови, які дозволять замовнику суттєво заощадити. Ми маємо власний парк вантажної та спеціальної техніки, тобто нашим клієнтам не потрібно переплачувати за оренду. В автопарку компанії представлені машини різних марок, серед яких самоскиди ЗіЛ, КамАЗ, бетонозмішувачі, довгоміри, маніпулятори MAN.

Варто також відзначити, що купуючи будматеріали з доставкою по Харкову та області, наші клієнти застраховані від поломок та затримок у дорозі – техніки ОСМ ретельно оглядають кожен автомобіль перед виїздом і про те, що він може зламатися на шляху до будівельного об’єкту не може бути й мови. . Автомобілі компанії завжди справні, тому не підведуть у потрібний момент.

Можливий самовивіз – це зручний безкоштовний та швидкий спосіб отримання замовлення.

Оформити самовивіз замовлених будматеріалів ви можете, звернувшись до наших менеджерів по телефону або під’їхавши до нас в офіс.
Адреса офісу: Харків, вул. Достоєвського 1

Телефонуйте!

Можливо замовити доставку до об’єкту нашим транспортом.

При оформленні послуги доставки будматеріалів у компанії «Основ’янські будматеріали» слід пам’ятати, що підсумкова вартість замовлення розраховується з урахуванням обсягу будматеріалу, віддаленості будівельного об’єкта, витрат на амортизацію та ПММ. При цьому ми завжди йдемо назустріч клієнту, намагаючись запропонувати найвигідніші умови. Так, наприклад, при оформленні замовлення наші менеджери прокладають маршрут доставки таким чином, щоб оптимізувати витрати на амортизацію та паливо, а також суттєво скоротити терміни доставки на будмайданчик. Співпраця з ОСМ дозволяє отримати будматеріали високої якості за приємною ціною, а також заощадити час і витрати на доставку.

Прайс на оренду маніпулятора у Харкові

НайменуванняВантажопідйомністьЦіна за 1 рейсЦіна за місто
за 1 км
Оренда маніпулятора MAN5 т850,00 грн25,00 грн
Оренда маніпулятора MAN10 т1200,00 грн25,00 грн
Оренда маніпулятора MAN15 т1400,00 грн25,00 грн
Телефонуйте!

Прайс на оренду довгоміру в Харкові

НайменуванняВантажопідйомністьЦіна за 1 рейсЦіна за місто
за 1 км
Оренда довгоміру Renault22 т1500,00 грн30,00 грн
Оренда довгоміру IVECO22 т1500,00 грн30,00 грн
Телефонуйте!

Прайс на оренду самоскида в Харкові

НайменуванняВантажопiдйомністьЦіна за 1 рейсЦіна за місто
за 1 км
Оренда самоскида ЗИЛ6,5 т650,00 грн20,00 грн
Оренда самоскида КАМАЗ14 т850,00 грн20,00 грн
Телефонуйте!

Переваги

Вибираючи послугу доставки будматеріалів на об’єкт, замовники ОСМ гарантовано отримують високу якість обслуговування: доставку в чітко обумовлені та зручні терміни, без затримок та простоїв; можливість заощадити на оренді спеціальної вантажної техніки; гарантовану безпеку будівельних матеріалів, яку забезпечать досвідчені та відповідальні водії; відсутність витрат на навантаження та вивантаження будматеріалів. Послугу доставки можна оформити у менеджерів компанії, які дадуть відповіді на всі питання, які допоможуть розрахувати необхідний обсяг будматеріалів, підібрати техніку для перевезення та/або виконання інших будівельних робіт, розрахують найбільш економічний маршрут до будівельного об’єкта. За необхідності можливе укладання договорів. Оплата здійснюється як за безготівковим розрахунком, так і готівкою.