Аренда спецтехники в Харькове
В даний час послугу оренди спецтехніки на будівельному ринку надають безліч компаній, тому вибрати оптимальну пропозицію не складає труднощів. Свої послуги у цій сфері пропонує компанія «Основ’янські будматеріали» – один із лідерів будівельного ринку в Харківському регіоні.
Більшість клієнтів, збираючись придбати той чи інший будівельний матеріал (наприклад, бетон), стикаються з необхідністю придбання спеціальної будівельної техніки. Компанія ОСМ пропонує оптимальне рішення – надання необхідної спеціальної техніки у найм на вигідних умовах. Таким чином, послуга доставки вже буде включена у вартість замовлення, і орендувати техніку у сторонніх фірм або витрачатися на придбання власного автомобіля, витрати на який, найімовірніше, не будуть виправдані, немає потреби.

Вартість оренди спецтехніки

Прайс на оренду маніпулятора у Харкові

НайменуванняВантажопідйомністьЦіна за 1 рейсЦіна за місто
за 1 км
Оренда маніпулятора MAN5 т850,00 грн25,00 грн
Оренда маніпулятора MAN10 т1200,00 грн25,00 грн
Оренда маніпулятора MAN15 т1400,00 грн25,00 грн

Прайс на оренду довгоміру в Харкові

НайменуванняВантажопідйомністьЦіна за 1 рейсЦіна за місто
за 1 км
Оренда довгоміру Renault22 т1500,00 грн30,00 грн
Оренда довгоміру IVECO22 т1500,00 грн30,00 грн

Прайс на оренду самоскида в Харкові

НайменуванняВантажопiдйомністьЦіна за 1 рейсЦіна за місто
за 1 км
Оренда самоскида ЗИЛ6,5 т650,00 грн20,00 грн
Оренда самоскида КАМАЗ14 т850,00 грн20,00 грн

Прайс на міні екскаватор

НайменуванняЦіна за 1 годину
Міні екскаватор600,00 грн

Ще одним безперечним плюсом послуги оренди спецтехніки у компанії ОСМ є її невисока вартість, що забезпечується наявністю власного автомобільного парку та станції техобслуговування. Ми пропонуємо широкий спектр послуг: оренда вантажного авто з водієм або без, погодинна або довгострокова оренда спецтехніки. При цьому не варто забувати, що підсумкова вартість залежить від обсягу придбаного будматеріалу, вантажопідйомності автомобіля, відстані до будмайданчика (доставка без оренди), та/або час використання техніки. У вартість оренди входять витрати на амортизацію, ПММ, техобслуговування, оплату праці водія, а також адміністративний супровід. Компанія працює із будь-якими клієнтами, незалежно від масштабів будівельних робіт.

Переваги

Компанія ОСМ має власний парк вантажних автомобілів відомих зарубіжних та вітчизняних виробників. Ми пропонуємо в оренду маніпулятор MAN, довгоміри IVECО, MAN, самоскиди ЗІЛ, КамАЗ, бетонозмішувачі. Техніка надається в оренду в будь-який зручний для замовника час та на необхідний термін. Техніки компанії гарантують справність всіх автомобілів, що знаходяться в автопарку, тому наші клієнти застраховані від прикрих поломок, а отже, затримок та простоїв у процесі будівництва. Послуга оренди спецтехніки є однією з найпопулярніших, а значить, алгоритм її надання спеціалістів ОСМ відпрацьовано до дрібниць і відповідає будь-яким запитам замовників.